Tons Garden Маса стаклена 90 х 90 (10066)

Код на Производот: (10066)

Достапност:Има на залиха

3,500 ден 3,500

Tons Garden Маса стаклена 90 х 90 (10066)

  • Димензии: 90 x 90 x 70 cm
  • Боја: Црна
  • Материјал: Метална конструкција со стакло