Tons Garden Маса стаклена 60 х 70 (7215)

Код на Производот: (7215)

Достапност:Има на залиха

1,599 ден 1,599

Карактеристики на производот:

  • Материјал: Стакло, метал
  • Димензии на маса: 60 х 70 cm
  • Боја: Сива