Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 70 (11621)

Код на Производот: 11621

Достапност:Има на залиха

2,399 ден 2,399

Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 70 (11621)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Се расклопува