-7%

Tons Garden Сет маса со 3 столчиња (631224)

Код на Производот: (631224)

Достапност:Има на залиха

4,499 ден 4,199 ден 4,199

Tons Garden Сет маса со 3 столчиња (631224)

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стакло