Tons Garden Чадор за сонце во боја по избор

Код на Производот: cadortons-1

Достапност:Има на залиха

2,599 ден 2,599

Достапни Опции

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 270 cm
  • Крем – 9521
  • Кафеава – 9522
  • Сива – 9523
  • Светло Сива – 11804
  • Зелена – 11805