Tons Garden 9543 - Сет дрвена маса

Код на Производот: tons38

Достапност:Има на залиха

9,450 ден 9,450

Маса на расклопување со 2 клупи

Димензии на производот:

Маса: 200х80х76 cm

Клупа: 200х25х45 cm