Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9349)

Код на Производот: 9349tons

Достапност:Има на залиха

7,490 ден 7,490

Карактеристики на производот:

Сет маса и столови TONS GARDEN (9349)

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: Метал
  • Димензии на стол: 45 x 53 x 89 cm
  • Димензии на маса: 60 x 71 cm
  • Боја: Темно сива