Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9347)

Код на Производот: tons9347

Достапност:Има на залиха

14,590 ден 14,590

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 4 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол (9056): 56 x 62 x 73 см
  • Димензии на маса (9057): 91.5 x 72 см
  • Боја: темно сива