Tons Garden Нишалка тросед (7209)

Код на Производот: 7209

Достапност:Има на залиха

13,990 ден 13,990

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (7209)

  • Димензии на производот: 180 x 120 x 175 cm