Tons Garden Нишалка тросед (7208)

Код на Производот: 7208

Достапност:Има на залиха

15,490 ден 15,490

Карактеристики на производот:

  • Нишалка тросед
  • Димензии: 125 x 230 x 164 см
  • Тежина: до 250 кг.