Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10085)

Код на Производот: 10085

Достапност:Има на залиха

43,990 ден 43,990

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10085)

  • Во сетот добивате 1 маса со 4 столчиња
  • Димензии на маса: 150 x 90 x 75 cm
  • Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5 cm
  • Боја: Крем
  • Материјал: Бамбус и стакло