Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

Код на Производот: 10084

Достапност:Има на залиха

39,990 ден 39,990

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

  • Во сетот добивате 1 маса со 2 столчиња и двосед
  • Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5 cm
  • Димензии на двосед: 125 x 60 x 81.5 cm
  • Боја: Кафена
  • Материјал: Бамбус и стакло