Tons Garden Нишалка тросед (10062)

Код на Производот: 10062

Достапност:Има на залиха

5,490 ден 5,490

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (10062)

  • Носивост: 180 кг
  • Димензии на производот: 170 x 110 x 152 cm
  • Боја: Портокалова