Tons Garden - Чадор за сонце 2.7m

Код на Производот: tons11

Достапност:Има на залиха

3,890 ден 3,890

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 2.7 m
  • Боја: Беж 9521
  • Кафена 9522
  • Сива 9523