Tons Garden - Тенда за тераса 4х2,5m

Код на Производот: tons10

Достапност:Има на залиха

11,900 ден 11,900

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
  • 4 x 2.5m
  • Боја: Темно сива 9047
  • Светло кафеава 9050
  • Темно црвена 9053
  • Беж 7786