Tons-Form 9194 - Сет пинцети

Код на Производот: pinceti9194

Достапност:Има на залиха

299 ден 299
Материјал: Инокс
Сетот содржи 4 пинцети:
- 113 mm
- 118 mm
- 2 x 124 mm