-34%

Тобоган - Paw Patrol

Код на Производот: 987-10

Достапност:Нема на залиха

Музичкиот тобоган со светлечки ефекти и омилените ликови на вашето најмило - Paw Patrol претставува неверојатна забава и задоволство за детето.

Карактеристики:

✅ Работи на 3 АА батерии.

✅ Димензии на пакувањето: 33х23х8 см

Погледнете го видеото за да разберете каква забава нуди оваа играчка