Sweet Sweat Combo 2 во 1

Код на Производот: sweetsweatcombo

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 399 ден 399

Овој пакет е наменет за сите оние што сакаат да го доведат своето тело во посакуваната форма. Пакетот е составен од два појаси за нозе,коишто ќе ви ги обликуваат бутовите и појас за стомак што со неверојатна брзина ќе ви го намали обемот на стомакот и ќе ви помогне за рекордно време да ги исгубите вишокот килограми.

Sweet Sweat for Legs

Појасот  Sweet Sweat for legs е флексибилен појас кој се прилагодува на Вашето тело, совршено се пролепува на нозете, ќе се чувствувате убаво додека го носите или вежбате.

Појасот за бутови Sweet Sweat for legs ќе Ви помогне дополнително да ја зголемите топлината во областа на бутовите, со што ќе се поттикне потењето а со тоа ќе слабеетe во тој предел на телото, за време на вежбањето или едноставн додека сте дома.

Нема потреба да се грижите  за дополнителната пот бидејќи појасот има внатрешна обвивка која не само што  ќе ја абсорбира потта туку и нема да дозволи појасот да се лизга по ногата за време на вежбањето.

Со појасот Sweet Sweat for legs многу брзо до посакуваните резулати за обликување на бутовите. Жените појасот  го носат додека вежбаат, аеробик, фитнес, теретана, па и дека додека ги обавуваат домашнито обврски, бидејќи  со носење на појсаот ќе се потите и додека седите.

Зголемено потење

Sweet Sweat for legs појасот е изработен од Neotex материјал без латекс и материјал за абсорбирање на потта, и со самото тоа се оневозможува лизгање. Доколку го носите појасот во текот на вежбањето Вашите резултати ќе бидат дупло подобри од оние доколку не го носите појсот  “Sweet Sweat for legs”  додека вежбате.

Sweet Sweat for legs појасот е е наменет за мажи и жени.

 

Sweet Sweat Waist

Зголемената телесна температура додека вежбате може да биде добар сојузник за да ги зголемини резултатите од вежбањето и слабеењето. Сето тоа може да го добиете со носење на појасот за половина Sweet Sweat Waist. Појасот е лесен, издржлив и флексибилен притоа обезбедувајќи терапевска компресија на топлината во пределот на грбот.

Изработен е од Neotex материјал без латекс и материјал за абсорбирање на потта, и со самото тоа се оневозможува лизгање. Доколку го носите појасот во текот на вежбањето Вашите резултати ќе бидат дупло подобри од оние доколку не го носите појсот  Sweet Sweat for legs  додека вежбате.