Сушара за чинии

Код на Производот: susarazacinii

Достапност:Има на залиха

199 ден 49 ден 49

За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен, без притоа да зафаќа многу место.

Неговиот минималистичен дизајн овозможува дури да биде поставен и во фиока, а воедно чиниите и чашите да бидат организирани. Направен е од квалитетен материјал што не е лесно кршлив и е безбеден за употреба.

Достапен во две бои: бела и темно сива.

Димензии на организерот: должина 17см, ширина 12см, висина 9,5см.