-56%

Supernova - Патики S1

Код на Производот: 3458

Достапност:Има на залиха

449 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана или прошетка со пријателите. Еднобојниот дизајн Ви нуди можност да ги комбинирате со различни парчиња на облека.