Стоечка закачалка

Код на Производот: stoeckazakacalka

Достапност:Има на залиха

3,590 ден 1,999 ден 1,999

-Мултифункционална

- Практична

- Едноставна 

- Уникатен дизајн

- Не зафаќа воопшто простор

-Ќе можете да ја користите за најразлични цели

- Приспособлива за секаков амбиент.

- Одлично се вклопува во дневна соба, спална , детска соба, работна соба, ходник и сл.

Димензии на стоечката закачалка: 175x38cm