Станица за полнење телефон - Android (MicroUSB)

Код на Производот: 1479

Достапност:Има на залиха

249 ден 149 ден 149

Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

- Материјал: гума/силикон и пластика
- Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
- Димензии: 75*55*38 мм
- Излез: 5V 1A
- Наменет за Android телефони