Организер-сталажа на 3 нивоа

Код на Производот: fiokar3nivoa

Достапност:Има на залиха

1,980 ден 1,590 ден 1,590

Мултипрактичен додаток за Вашиот дом, кој совршено ќе се вклопи во секаков амбиент и за секаква намена. Дозволете си дополнителен простор за складирање, а воедно и елеганција и убавина во домот. Овој уникатен и практичен производ е специјално дизајниран да ги исполни сите Ваши желби и да го направи просторот во домот многу по практичен и функционален а воедно да не го груби просторот и да биде прекрасно за око.

- Премногу лесен и едноставен е за монтажа, за само неколку минути Вашиот организер ќе биде спремен за користење.

- Изработен е од високо квалитетни материјали што овозможува висок квалитет, долготрајност и пред се издржливост на голема тежина.

- Водоотпорен е и ќе немате проблем да го поставите и во бањата за складирање на Вашите лични работи за хигиена, без притоа да се грижите дали ќе дојде во допир со вода.

- Идеален е за складирање на кујнски садови и секаков вид опрема што секојдневно ја користите и Ви е потребна при рака во кујната.

- Исто така можете да го користите како додатни полици за Вашите омилени украси, фотографии, книги или пак саксии со цвеќиња во дневниот престој.

- Прекрасно се вклопува и во отворен простор како градина или тераса.

- Организерот  е одлично решение и за документите и останатите работи кои треба да ги складирате на соодветно место во Вашата канцеларија.

- Фиоките на организерот се транспарентни што овозможува јасно да видите што се имате складирано внатре без да ги отварате.

Премногу е лесен за одржување, ќе можете да го чистите со влажна, обична или микрофибер крпа.

Организерот е со тркалца, што Ви овозможува лесно и едноставно да го подместувате каде и да посакате.

Димензии на производот: 70x32x44cm