Среден куфер Lines Coffee 60х45х25см

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,800 ден 1,800

Среден куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 60х45х25см