Spiral Potato Slicer - Додаток за во кујна за подготовка на овошје или зеленчук

Код на Производот: Core slice peel

Достапност:Има на залиха

990 ден 299 ден 299

Spiral Potato Slicer - задолжителна алатка во вашата кујна!

Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Spiral Potato Slicer. Со Spiral Potato Slicer подготовката на компир, јаболка или портокал ќе ви биде супер забавно. Направете компир во вид на спирала и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава!

Изработен е од леано железо и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Spiral Potato Slicer е додаток кој мора да го има секоја домаќинка во својата кујна.