Spin SPA - Spinning SPA Brush

Код на Производот: Spin SPA - Spinning SPA Brush

Достапност:Има на залиха

1,399 ден 599 ден 599

Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во луксузните СПА центри. Нема да трошите пари по скапи СПА третмани. Spin SPA Spinning SPA Brush има тројно дејство: нежно ја чисти, масира и прави ексфолијација на Вашата кожа. Како краен резултат имате здрава кожа со неодолив сјај.
 
Во понудата се вклучени ротирачки додатоци кои можете да ги менувате и да ги користите заедно со Вашите продукти за нега на кожата. Долгата рачка овозможува лесно достигнување на вашиот грб или нозе. Масажерот е со повеќе брзини и може да го прилагодите според Вашите потреби.

 Вклучени додатоци:
 
✔ Додаток за микродермоабразија;

Мрежест сунѓер;

✔ Додаток за бањање;

✔ Додаток за масажа;

✔ Камен за стапала;  
 
Масажерот работи на 3 АА батерии