Силиконски самолеплив градник без прерамки UnBra

490.00 ден 199.00 ден 199.00

Овие Silicone Invisible UnBra се направени од Super Lite медицински силикон. Дури и самите вие 15-20 минути по ставањето нема да знаете дека ги носите.

Прилагодливиот дизајн, антиалергиски, антибактериски и 6 слоја на лепак за максимална издржливост!

Може да Ви послужи за секакви пригоди од најсвечени фустани па до костими за капење. Градникот е со прилагодлив дизајн, без презрамки и има природна боја на кожата и тоа го прави потполно невидлив за околината.

Не користајте четки или други предмети за чистење. Се што треба да направите е да се измие со вода и да се остави да се исуши на суво и лепилото се регенерира. Не користајте алкохол, масла и други препарати за чистење.

Напомена: Пред да го ставите овој градник избегнувајте користење на млеко за тело или есенцијални масла на тој дел oд телото бидејќи може да дојде до оштетување и ослабување на силиконот.

Овој мултинаменски градник е потребен за секоја жена бидејќи може да служи за оформување, зголемување, прицврстување, стегање на градите блиску до себе и носи секси расцеп.