Силиконска маска за iPhone

Код на Производот: Силиконска маска за iPhone 6 / 6s РОЗОВА-1

Достапност:Има на залиха

790 ден 299 ден 299

Достапни Опции

Силиконска маска за заштита на телефон iPhone со лого на задната страна.

Достапен за моделите iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8.
Избор помеѓу тегет, црвена, розова и кафеава боја