Сет за отстранување гребнатини од автомобилот

Код на Производот: NK17

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 499 ден 499

Зарем не би било одлично да има евтин начин да се поправат гребнатинките на бојата на Вашиот автомобил? Сега има со Simoniz Fix It отстранувач на гребнатини!

 

Конечно, вашиот автомобил ќе може да изгледа најдобро и покрај неизбежните гребнатинки кои се чини дека секогаш се појавуваат на вашиот автомобил, без разлика колку сте внимателни!

Ако гребнатините на вашиот автомобил ве полудуваат, не се фрустрирајте, бидејќи го имаме решението - поправете го тоа со Fix It - Simoniz!

Можете да поправите било каква гребнатина или несовршеност на вашиот автомобил во само 3 лесни чекори. Без оглед на автомобилот или бојата, Simoniz FixIt ја извршува работата како магија!

 

Чекор 1 - Нанесете го Simoniz Fix It отстранувачот на гребнатини на самата гребнатинка.

Чекор 2 - Поминете низ површината со алатката за измазнување.

Чекор 3 - Избришете! Навистина е толку лесно да ја вратите вашата боја на својот сјај!

 

Карактеристики:

 

-Не токсично

-Трајно

-Водоотпорно

-Без мирис

-Функционира на сите бои

-Заштедува пари