-25%

Сет куфери Perfect Case Black

1,300.00 ден - 5,300.00 ден
6,990.00 ден 5,300.00 ден 1,300.00

Достапни Опции

Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн,совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см

Димензии на среден куфер: 60х45х25 см

Димензии на мал куфер: 55х40х20 см