-25%

Сет куфери 8006 Zig Navy Blue

Код на Производот: 8006navyblue

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 5,300 ден 5,300
Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн,совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см

Димензии на среден куфер: 60х45х25 см

Димензии на мал куфер: 55х40х20 см