-59%

Сет детска играчка ДОКТОР - Funny doctor set

Код на Производот: Сет детска играчка ДОКТОР - Funny doctor set

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 699 ден 699

Funny Doctor set

Со Funny Doctor сетот вашите дечиња ќе уживаат во улогата на доктори лекувајќи ги своите кукли. Funny Doctor сетот е составен од 33 парчиња.