-22%

Четки за Тоалет(сет4)

Код на Производот: 2023-86

Достапност:Има на залиха

369 ден 289 ден 289

сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид.

Сетот се состои од една силиконска четка со ергономска рачка,една четка со тврди влакна со ергономска рачка,мала четка со тврди влакна и постоље за чување на четките.

Постолјето на четката е изработено од високо квалитетна АБС пластика.

Едната четка има мека силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

Другата четка има тврди влакна со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

Третата четка е мала и ќе врши исто така многу работа за да ги исчистите деловите од шолјата каде што со големите четки нема да можете да исчистете.

Освен на подот постолјето со четките може да ги закачите и на ѕидот со самолепливиот силиконски држач.

Пред да го залепите самолепливиот држач треба е убаво да го избришете ѕидот да биде чист и да не биде влажен.