-47%

Seren Easy Care - Дупла постелнина

Код на Производот: serendouble

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 799 ден 799

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Риги (ленти)

Постелнината содржи: Бела, Кафена, Сина

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Доколку сакате мирни и свежи тонови во едно, тогаш постелнината Seren е правилниот избор за Вас! Сетот ќе Ви овозможи удобен и безгрижен сон. Нијансите на кафена и сина боја нанесени преку неправилните линии врз белата основа ќе донесат смиреност и едноставност во Вашата спална соба. Оваа постелнина е изработена од 65% памук и 35 % полиестер, а со тоа овозможува беспрекорна мекост и најдобар одмор токму кога Ви е најпотребно. Дозволете си го најдоброто за себе - дозволете си ја постелнината Seren!