-26%

SENCOR Конвектор SCF 2003

Код на Производот: sencorscf2003

Достапност:Нема на залиха

1,999 ден 1,499 ден 1,499
Боја: бела
3 степени на греење – 750/1250/2000 W
Заштита од прегревање
Максимална моќност 2000 W
Брза и лесна монтажа за на зид
Постојано контролиран термостат
Индикатор за светло на сијалицата за греење
Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
2 години гаранцијa

Димензии:
Ширина: 58 cm
Висина: 42 cm
Длабочина: 10 cm