SENCOR Грил SBG 3050SS

Код на Производот: sencorgrill3050

Достапност:Има на залиха

3,490 ден 2,799 ден 2,799
Боја: инокс
Моќност на грејачот: 1.800 W
Нелепливи плочи за скара
Лесен и пренослив
Ги исполнува условите за здраво печење (без масло)
3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)
Должина на кабелот за напојување: 75 см
Димензии на скара(ш x д): 23,5 x 22,5 cm
Посебни светла за работа и греење
Anti-slip ногарки
Простор за складирање на кабелот за напојување
Метални рачки
Стилски дизајн од нерѓосувачки челик
Рачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичи
Димензии кога се затвори (ш x д x в): 315 x 312 x 140 mm
Димензии кога ќе се отвори (ш x д x в): 315 x 535 x 78 mm
Тежина: 2,44 кг
Напон и фреквенција: 230V, 50 / 60Hz
2 години гаранција