Salerna 2 - Женска патна торба

Код на Производот: 2695

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 28cm
Должина: 52cm
Џебови: 2 внатрешни џеба (1 џеб со патент)

Овој елегантен куфер-торба со внатрешни џебови е совршен за Вашето следно викенд или деловно патување надвор од градот. Лесно се вклопува во изгледот на секоја жена и неговата големина ќе ги собере сите неопходни работи.