RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафач

Код на Производот: RDPSCDI20

Достапност:Има на залиха

2,399 ден 2,399
RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафач
Стапка на влијание: 0 - 7040 & 0 - 26400 мин-1
Поставување на вртежен момент: 20+1
Вртежен момент: 50 Nm
Автоматско заклучување на вретеното
Електрична сопирачка
Кука за појас
Два брзини: 0 - 440, 0 - 1650 мин-1