RAIDER RDP-ER13 Фреза

Код на Производот: RDPER13

Достапност:Има на залиха

3,599 ден 3,599
RAIDER RDP-ER13 Фреза
Мoќност 1200вати
Вртежи 11 000-30 000
Дијаметар на футер 8мм
Од на главата 0-50мм регулатор на вртежи