-41%

RAIDER RD-CD17WL батериска бормашина

Код на Производот:

Достапност:Нема на залиха

2,499 ден 1,499 ден 1,499
Батериска бормашина
Батерија:  14.4V
Вртежен момент: 16+1
Безклучен футер:0.8mm - 10mm
Време на полнење: 3-5 часa