Рачен миксер MaxPuls MP-HM004

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

4,299 ден 4,299

Напон: 230V~50Hz

Моќност:1050W

Вртежи:1°0-500 min
2°0-700/min

Дијаметар на мешалка: 120mm

Навој: М14

Гаранција 1 година