-56%

Pure Boost - Патики B3

Код на Производот: 3462

Достапност:Има на залиха

450 ден 199 ден 199

Материјалот на Pure Boost Shoes ќе Ви обезбеди удобност и енергија во секој следен чекор. Горниот дел на патиките е еластичен и одговара на сите типови на стапала. Дизајните совршено одговараат на Вашата следна спортска или секојдневна комбинација.