-56%

Pure Boost - Патики B2

Код на Производот: 34612

Достапност:Има на залиха

450 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Материјалот на Pure Boost Shoes ќе Ви обезбеди удобност и енергија во секој следен чекор. Горниот дел на патиките е еластичен и одговара на сите типови на стапала. Дизајните совршено одговараат на Вашата следна спортска или секојдневна комбинација.