-61%

Pulse - Патики P2

Код на Производот: 3465

Достапност:Има на залиха

499 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од стапалата во летно време. Составени од флексибилен гумен ѓон и природен материјал кој го спречува лизгањето. Патиките се лесни, погодни за трчање и други спортски активности.