-67%

Преносна LED ламба - Stick N Click

Код на Производот: StickNClick

Достапност:Има на залиха

599 ден 199 ден 199

Со Stick n Click светлата со ЛЕД ламби кои што се монтираат со едноставно одлепување на лепенката и притискање да се залепи на саканото место добивате светлина насекаде - кликнете за инстант светло!
Без алат, опасни жици и комплицирана инсталација. Само отсранете ја лепенката, залепете и кликнете за брзо и лесно осветлување насекаде. Користете ги Stick n Click за да ги осветлите сите ваши темни простории. Секое светло работи до 100 часа со еден сет батерии. Уживајте во бело светло каде и да ви треба брзо, лесно и без алатки. Овие компактни, но моќни ЛЕД-светла се инсталираат за неколку секунди, секаде каде што ви треба светло. Само отстранете ја лепенката, залепете и притиснете за да го вклучите и исклучите, толку е лесно. Исто така одлично е за плакари, простории за складирање, кутии со алати, чамци, велосипеди и многу повеќе. За секое светло потребни се 3 батерии AAA. 

Во едно пакување има 2 Stick n Click ламби.