Преносна електрична сушара за алишта Air-O-Dry

Код на Производот: NK07

Достапност:Нема на залиха

3,990 ден 1,990 ден 1,990

Сушарата Air-O-Dry е брз и лесен начин за сушење на целата облека. Само закачете ја облеката во сушарата, затворете ја, вклучете ја и оставете ја да направи магија.

 Доаѓа во комплет со закачалки и штипки. Air-O-Dry ви овозможува брзо сушење без оштетување на вашите деликатни парчиња облека.

Нема смалување, нема брчкање на облеката, а исто така е погодна за секаков вид ткаенина. Може дури и да исуши чевли, капи, ракавици, кожа и повеќе! Нејзиниот уникатен дизајн за заштеда на простор значи дека може да се преклопи за да се смести дури и во вашата чанта или може да ја носите во торбата за носење која оди заедно со неа.

 

  • Исушете ја целата облека за помалку од 1 час.
  • Брзо сушење без оштетување на деликатните парчиња облека.
  • Погодна за секаков вид ткаенина, идеална за нежна облека.
  • Суши чевли, капи, ракавици, кожа и многу повеќе.

 

Материјал: најлон, ABS, алуминиум.