Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Sauna Belt

Достапност:Има на залиха

590.00 ден 1,890.00 ден 590.00

Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери и други спортисти со години користат топли сауни. Сауна појас нуди многу од придобивките од традиционалната топлинска сауна, но има една голема предност: можете да уживате во топлината на сауната во удобноста на вашиот дом пред вашиот телевизор или додека извршувате секојдневни обврски! Освен тоа, можете да ја фокусирате топлината на сауната на деловите на телото што им е најпотребно. Оваа пренослива сауна е одлична за стомахот, абдоменот, половината, грбот, бутовите и колковите. Покрај тоа, овој Sauna Belt ви помага да изгубите најмалку 2cm за само неколку минути! Работни едноставно и лесно, нема потреба од инструкции.

Намали го обемот околу половините со овој неверојатен и светски познатиот Sauna Belt. Sauna Belt појасот Ви помага да се детоксифицираат и стопат несаканите масти како и да се олеснат болките во мускулите додека уживате во удобноста во вашиот дом.

Совршен за оние кои сакаат ефикасно да изгубат тежина со минимални напори.

Идеален за стомакот, абдоменот, половината, грбот, бутовите и колковите.

Лесен за чистење

Една големина одговара за сите.