Пластичен организер за чевли

Код на Производот: shorganizer

Достапност:Има на залиха

79 ден 39 ден 39
Разубавете го просторот за чевли со шарените организери, а истовремено заштетеде простор и дозволете си полесен достап до Вашите омилени чевли во секое време.