-49%

Пиано подлога за бебе

Код на Производот: NK60NK61

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 1,290 ден 1,290

Ова 2-во-1 пијано фитнес подлога со држач за бебиња е неверојатна комбинација од играчка-пијано и фитнес држач за бебиња. Вклучува подлога за играње, играчка-пијано, 4 играчки кои висат од држачот и пластично огледалце. Најголемиот бенефит од пијано фитнес подлогата е тоа што ќе му помогне на Вашето бебе да развие когнитивни способности, органите за чувства и неговите визуелни способности. Идеално е за бебиња на возраст 0 - 36 месеци.

 

Подлогота е дебела со водоотпорна страна од долу, мека е и дише, што ја прави идеална за лежење, лазење и вргалање на Вашето бебе. Освен тоа што на оваа пијано фитнес подлога со држач ќе може да ужива во попладневните дремки, тоа исто така ќе може да прави вежби за истегнување со удирање на големите копчиња на пијаното. Овие вежби ќе му помогнат, пак, да ја зголеми својата флексибилност и моторни вештини.

 

Светли бои и сладок дизајн, ова несомнено ќе му биде омиленото катче на Вашето бебе. Од страна на безбедноста, нема простор за грижи, бидејќи е изработена од исклучиво безбедни и нетоксични материјали кои не се штетни за Вашето бебе. Од кога ќе му здосади на Вашето бебе да биде на својата подлога, компактната подлога може лесно да ја предиплите и да ја наместите било каде.

 

Карактеристики:

 

  • Шарени бои кои ќе го задржат вниманието на Вашето малечко
  • Лесно за диплење и чување
  • Лесно за одржување (се пере)
  • Висок квалитет
  • Погодно за бебиња од 0 до 36 месеци.

Дезенот на подлогата може да не биде исти како на сликата и се праќа по случаен избор. Може да се одбере боја на основата која може да е розева или сина