-34%

Paw Patrol - Parking Lot Set

Код на Производот: Paw Patrol - Parking Lot Set

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 990 ден 990

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Паркинг Плац иста како и во цртаниот филм. Забавата започнува уште со самото склопување на паркингот, а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 55х34х9,5